דבר המנכ"לית

"בטח תורן" היא סוכנות ביטוח גדולה, יציבה ומובילה, ששורשיה נטועים בסוכנויות ביטוח בעלות וותק ומוניטין של עשרות שנים.
בשנת 2014 מוזגו מספר סוכנויות ביטוח לסוכנות אחת חזקה, מקצועית ואיתנה:

​תורן סוכנויות ביטוח בע"מ ("תורן") מסוכנויות הביטוח הוותיקות, היציבות והמובילות בישראל (הוקמה בשנת 1965). מומחיותה של "תורן" היא בתחום הביטוחים המיוחדים והאלמנטאריים בכלל ובכל הקשור לבנקאות בפרט. ל"תורן" קשרים טובים רבי שנים עם המבטחים המובילים בארץ ועם הברוקרים והמבטחים בחו"ל.
אחד מתחומי ההתמחות של תורן הוא ייעוץ לגופים הפיננסיים ובמיוחד לבנקים.

​​בטח בע"מ ("בטח") גם היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות, הוותיקות והיציבות בארץ (הוקמה בשנת 1948!). הסוכנות מתמחה בביטוחי תעשייה בסיסיים ומיוחדים לגופים המובילים בארץ ובביטוחי פרט, כולל של קולקטיבים גדולים (לסוכנות כ-30,000 מבוטחי רכב ודירה).
חלק מהביטוחים המורכבים נעשים ישירות בחו"ל.

​סלונים-אשכנזי סוכנות לביטוח (2004) בע"מ הייתה סוכנות שעיקר התמחותה ביטוחי חיים ובריאות הן של גופים גדולים והן של אנשים פרטיים.

3 הסוכנויות הנ"ל היו בבעלות "כלל אחזקת סוכנויות" ואוחדו לסוכנות גדולה אחת המעסיקה 87 עובדים, רבים מהם בעלי ידע בלתי יסולא בפז וניסיון בן עשרות שנים בתחומי הביטוח השונים.
משרדה הראשי של הסוכנות נמצא בתל אביב ויש לה סניף גם בחיפה.

המיזוג – שהפך את הסוכנ​ות לאחת הגדולות בארץ – לא שינה את המוטו של הסוכנויות שמוזגו הממוקד בלקוח ובשירות האישי, למרות הגודל.

אמנם בעלת המניות היא "כלל", אך הסוכנות עובדת עם כל חברות הביטוח בארץ ועם ברוקרים ומבטחים בחו"ל, כדי להתאים ללקוחותיה ב"תפירה עילית" את המוצר הביטוחי האופטימאלי עבורם.  

כחברת בת של חברה ציבורית "בטח תורן" מקפידה על מילוי כל הנחיות הרגולציה, קלה כחמורה.
השילוב של עצמה כלכלית, התמחות מקצועית ייחודית ומתן שירות אישי לכל לקוח, ללא קשר להיקף הביטוחים שלו, מעניק לסוכנות את המוניטין יוצא הדופן שלה ומייצב אותה כאחת מסוכנויות הביטוח המקצועיות, המובילות והגדולות בארץ הממוקדת במתן שירות מקיף ללקוח הן בשלב התאמת המוצר הביטוחי לצרכיו והן בעת נזק וטיפול בתביעה.
רבים מלקוחות הסוכנות – וותיקים כחדשים עסקיים כפרטיים – יכולים להעיד שאני עומדת לרשותם באופן אישי הן באמצעות הטלפון והן באמצעות הדואר האלקטרוני, במענה מהיר וענייני.

אתם מוזמנים לפנות אליי ישירות בכל עת:
פקס: 03-6381931
דוא"ל: tali@bet​ach.co.il​